Wybieramy osłony okienne! Od czego zacząć?

-

Rolety w kuchni


Chcesz zasłonić kuchnię, ale nie masz ochoty na instalowanie własnych osłon okiennych? Nie ma problemu! Rolety w kuchni to doskonałe rozwiązanie. Jeśli w Twojej kuchni panuje ciemna i przygnębiająca atmosfera, rolety w kuchni mogą być świetnym pomysłem. Rolety są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, a ich montaż jest bardzo prosty. Wadą rolet w tym konkretnym zastosowaniu jest to, że filtrują one tylko światło, a nie blokują dźwięku. Aby zablokować dźwięk, należy rozważyć zastosowanie zasłon akustycznych lub paneli akustycznych.

Rolety w salonie


Masz duży salon i chcesz, aby było w nim ciemniej, aby sprawiał wrażenie mniej zatłoczonego? Nie ma problemu! Możesz z łatwością dodać rolety w salonie do swojego domu. Rolety w salonie zapewnią dowolną ilość prywatności. Możesz wybierać spośród wielu opcji kolorystycznych dostępnych w roletach do salonu. Dodatkowo możesz wybrać wzór, który będzie pasował do wystroju Twojego domu. Rolety do salonu mogą być używane w połączeniu z zasłoną drzwiową lub bez niej, w zależności od potrzeb. A jeśli chcesz, by w pomieszczeniu było chłodniej, możesz dodać roletę po stronie zwróconej w stronę okna.

Rolety na poddaszu


Choć większość z nas chciałaby oglądać swój dom z góry, jeśli poddasze nie nadaje się do zamieszkania, dodanie żaluzji na poddaszu nie jest dobrym pomysłem. Żaluzje na poddaszu w nieklimatyzowanym pomieszczeniu sprawią, że w domu będzie panował dyskomfort. Co więcej, nie odbijają one światła słonecznego, a jedynie je magazynują, dlatego należy upewnić się, że nie zwiększamy w ten sposób rachunków za prąd.

Podsumowanie


Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł o tym, jak dodać rolety do swojego domu. Jeśli tak, upewnij się, że zapisałeś się do naszego newslettera, aby już nigdy nie przegapić takiego artykułu. Wkrótce wrócimy z kolejnymi poradami dotyczącymi ulepszenia domu!

Share this article

Recent posts

Google search engine

Popular categories

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Recent comments