Rolety

Rolety dzień noc

Rolety dzień noc w kasecie

Być może masz już dość nieskutecznych zasłon, firanek i żaluzji, które nie chronią Twojego mieszkania przed nadmiernym nasłonecznieniem? W pomieszczeniu jest duszno i gorąco, a ostre promienie uniemożliwiają oglądanie telewizji lub pracę przy komputerze? A może po prostu nie możesz już patrzeć na swoje stare firanki, które wyszły z mody przeszło 10 lat temu?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce! Oferujemy Ci bogaty wybór doskonałych rolet, które skutecznie osłonią Twoje mieszkanie, a  dzięki modnym wzorom i estetycznemu  wykonaniu efektownie przyozdobią okna.

Nasz sklep oferuje pełną gamę rolet: od tradycyjnych rolet rzymskich, poprzez rolety duo, hit ostatnich sezonów, czyli rolety dzień noc, aż po wyroby wykonane z tworzyw syntetycznych oraz naturalnych (rolety bambusowe).

Nasza firma nie tylko sprzedaje rolety, ale doradza także przy ich wyborze oraz dopasowaniu do rodzaju wnętrza. Pełna gama kolorów gwarantuje, że znajdziesz w naszym zestawie produkty, które na pewno będą pasowały do Twojego mieszkania. Nowoczesne rolety zebra, wyrafinowane rolety plisowane lub też zakończone fiszbinami. Jeśli masz wątpliwości, który produkt będzie pasował do Twojego domu bądź biura skontaktuj się z naszym konsultantem. Pełną ofertę znajdziesz na podstronach naszego serwisu internetowego. Zapraszamy.