Rolety zebra

Roleta zebra
Rolety zebra

Wyobraź sobie pokój pełen słońca. Nie przeszkadza Ci ono, jednakże chciałbyś tylko odrobinę zmniejszyć jego intensywność. Zaciągnięcie zwykłej rolety „zgasi” słońce. Pokój wypełni się półmrokiem, a przecież nie o to Ci chodziło.

Na szczęście na rynku pojawiły się rolety, które rozwiązują ten problem. Rolety zebra (nazywane także roletami dzień noc) to niezwykle nowoczesne i bardzo stylowe rozwiązanie. Rolety tego typu wykonane są z materiału w poziome pasy (jedne z nich są przezroczyste, a drugie nie przepuszczają światła). Podwójne prowadzenie materiału oraz łatwość korekty ustawienia sprawia, że w prosty sposób dopasujemy ilość wpadającego słońca wedle własnego uznania.

Rolety zebra wyposażone są w intuicyjny oraz funkcjonalny system regulacji oraz bezinwazyjny sposób montażu. Co więcej, rolety dzień noc to designerski hit ostatnich sezonów na rynku europejskim. Specyficzna funkcjonalność rolet sprawia, że nadają one pomieszczeniom wyjątkowy klimat i z powodzeniem zastępują wszelkie firanki oraz zasłonki.

Rolety zebra sprzedajemy w różnych kolorach oraz rozmiarach. Są one wykonane z różnorodnego tworzywa i materiału. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem rolet dzień noc skontaktuj się z naszym konsultantem. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z krótkim filmem instruktażowym.

YouTube Preview Image