Rolety Duo

Rolety duo

Rolety duo

Duo znaczy podwójny, powielony. W przypadku rolet musi to wskazywać na produkt o wyjątkowych właściwościach. Pod określeniem rolety duo kryje się kilka rozwiązań. Mogą być to np. rolety zebra,  czyli rolety wyposażone w poziome pasy, które regulują ilość wpadającego światła. Ale mogą to być także tradycyjne rolety rzymskie wyposażone w podwójny materiał.

Rolety Duo pełnią jednocześnie dwie role: są one zarówno firankami, jak i zasłonkami. Wykonane są z dwóch rodzajów materiału. Pierwszy w formie woalu, który przybiera postać firany oraz wierzchnia tkanina dekoracyjna.  Oba materiały funkcjonują niezależnie dzięki specjalnemu systemowi regulacji.

W swojej ofercie posiadamy rolety duo w różnych kolorach oraz ozdobione różnorodnymi motywami (kwiatowe, gwiazdy, motywy dziecięce etc.). Tkanina wierzchnia wykonana jest albo z materiału naturalnego albo syntetycznego. Wraz z zakupem oferujemy profesjonalny i bezinwazyjny montaż rolet w domu Klienta. Więcej szczegółów uzyskacie po skontaktowaniu się z naszym konsultantem. Zanim to nastąpi zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym!

YouTube Preview Image